Lista startowa

Bieg główny - 17km

Lp. Imię nazwisko Klub/zespół Miejscowość Wpłata
1 Martini Dawid Longer_7 - amator runner Lędziny TAK
2 Miszczak Damian IMIELIN TAK
3 Kostyra Dawid Lotej...!!! Bieruń TAK
4 Kubera Marcin KubeRUN Ruda Śląska TAK
5 Dejas Tomasz Mysłowice TAK
6 Czapiewski Dariusz QQrito Bieruń Bieruń TAK
7 Bienioszek Grzegorz TTA Bieruń Bieruń TAK
8 Ranik Michał Goggle Pro Active Eye Wear Tychy OCZEKUJE
9 Bereza Marcin brak klubu Bojszowy TAK
10 strzelecki andrzej bbl mikołów mikołów TAK
11 Niemczok Daniel BTC-expert.pl Imielin TAK
12 Lachendro Sławomir OPEL ACTIVE TEAM Bieruń TAK
13 Panek Krzysztof Bieruń TAK
14 bauer artur tychy OCZEKUJE
15 Jarolim Marcin Goczałkowice-Zrój TAK
16 Lisowska Joanna STS Biegaton Mikołów Mikołów TAK
17 Bogus Łukasz Bieruń TAK
18 Wilk Damian Jajosty Tychy TAK
19 Kubera Bartłomiej KubeRun Bieruń TAK
20 Maciąg Daniel Vege Runners Tychy TAK
21 Uniejewski Kamil wola TAK
22 Czapiewski Janusz QQrito Bieruń Bieruń TAK
23 Świerszcz Kamil Bieruń TAK
24 Ryszka Piotr Brzeszcze TAK
25 Rogalski Michał PZU Team Bojszowy TAK
26 Długosz Agata Tychy TAK
27 Bogusz Anna biegamyZsercem.pl Katowice TAK
28 Smolorz Michał - Siemianowice Śląskie TAK
29 Czyszczoń Andrzej www.sportrun.pl Tychy TAK
30 Laby Krzysztof brak Bieruń TAK
31 Dłubała Piotr Oświęcim TAK
32 Kiec Mateusz Bieruń TAK
33 Piłka Adam BIERUŃ TAK
34 Gołąbek Dariusz BBL Mikołów Tychy TAK
35 Gołąbek Agnieszka BBL Mikołów Tychy TAK
36 Kopydłowski Robert Oświęcim TAK
37 Wilk Barbara Jajosty Tychy TAK
38 Dudek Agnieszka Night Runners Ruda Śląska TAK
39 Płoskonka Dagmara 40-latek Tychy TYCHY OCZEKUJE
40 Maciejewski Marek Mysłowice TAK
41 Nastuła Mariusz Night Runners Sląsk Bytom TAK
42 Wieczorek Damian Night Runners Śląsk Katowice TAK
43 herman ola - Bierun OCZEKUJE
44 Malina Adam niezrzeszony Bojszowy TAK
45 Paszek Joanna Tychy TAK
46 Olejnik Rafał Imielin TAK
47 Kubica Marcin Imielin TAK
48 Szymaszku Marcin Tychy TAK
49 Skupień Robert Grzegorz parkrun Chrzanów TAK
50 Mych Bartosz Tychy TAK
51 Szczęśniak Witold amator Chrzanów TAK
52 Fors Robert 40-latek Tychy Tychy OCZEKUJE
53 Pyrsch Zbigniew 40=latek Tychy Tychy TAK
54 Pyrsch Agnieszka 40-latek Tychy Tychy TAK
55 Mazurek Krzysztof Tychy OCZEKUJE
56 Krzyżowska Marta Night Runners Katowice Siemianowice Śląskie OCZEKUJE
57 Mielczarek Wojciech Tychy TAK
58 Szwajnoch Ewelina Tychy TAK
59 Woźniak Adrian Tychy TAK
60 Macioł Sebastian TTA Bieruń Bieruń TAK
61 Kuchta Rafał Silesia Nordic Team Chełmek TAK
62 Madej Józef Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK
63 Rauchfleisch Dawid Night Runners Śląśk Bytom OCZEKUJE
64 Pieprzyca Marek zabrze TAK
65 Swoboda Piotr Klub Sportów Walki Bushido Bieruń TAK
66 Syrakowski Witold Tychy TAK
67 Mazur Kaja Rozbieganie z Kasią Poręba TAK
68 Kęsicki Robert Night Runner s Slask Katowice TAK
69 Nowicki Artur Warsztat Formy tychy TAK
70 Matoszko Szymon Bieruń TAK
71 Stefański Antoni Rachowy City! Lędziny TAK
72 Grzybowski Tomasz Mysłowice TAK
73 pawlak magdalena brak Trzebinia TAK
74 Czernik Artur Gomola Trans Airco Bieruń TAK
75 Kryzia Grzegorz W pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza TAK
76 Bobla Walenty Bieruń TAK
77 Smuda Marcin RUN VGN Tychy OCZEKUJE
78 Ciosek Beata Chorzów OCZEKUJE
79 Piecyk Tomasz Katowice OCZEKUJE
80 Rząsa Zdzisław Chrzanów TAK
81 MARYNIOK JÓZEF --- Międzyrzecze TAK
82 Swoboda Paweł Bieruń TAK
83 Jamiński Adam AZS AWF Katowice Tychy OCZEKUJE
84 Maryniok Piotr katowice TAK
85 Stypułkowski Dariusz Brak Bieruń TAK
86 Bukała Dawid MOSM TYCHY Bieruń OCZEKUJE
87 Jarzębowska Marlena Będzin TAK
88 Kurek Beata Radziemice OCZEKUJE
89 Ruszkowski Tomasz Silvini Team Polska Katowice OCZEKUJE
90 MATYSIAK ALEKSANDRA W POGONI ZA DUCHEM DĄBROWA GÓRNICZA TAK
91 RYBARZ Artur Jakoś Leci Brzeszcze TAK
92 Bryś Piotr RUNHOGS Tychy TAK
93 Gąszczak Michał RUNHOGS Tychy TAK
94 Tomala Tomasz Klub Sportów Walki BUSHIDO Bieruń TAK
95 Bigos Grzegorz GRAMMI Jaworzno TAK
96 Święs Paweł MWT Bieruń TAK
97 Paterek Józef AKB - Maraton - Wola Wola OCZEKUJE
98 Jeziorkowska Anna Oświęcim TAK
99 Ćwieląg Mariola Chełmek TAK
100 Balok Artur Bielsko-Biała TAK
101 Baron Tomasz Bieruń TAK
102 Patola Marek Klub Sportów Walki Bushido Bieruń TAK
103 Romanowski Robert Gilowice TAK
104 CIeniawski Piotr KADRA BOBREK-CENTRUM BYTOM Bytom TAK
105 Pietras Tomasz dla Adasia i Izuni :D Tychy TAK
106 Kluska Krzysztof 37-latek Tychy ;-) Tychy TAK
107 Orlicki Patryk KSW Bushido Bieruń TAK
108 Kozieł Grzegorz Silesia Runners Club Siemianowice Śląskie TAK
109 KACZOR SEBASTIAN KOCHAM CIĘ ASIU TYCHY TAK
110 KATOLIK Rafał tychy TAK
111 Nazar Adrian Blych Biega Lędziny TAK
112 Kastelik Mariusz Brzezinka Team Oświęcim-Brzezinka TAK
113 Wojciuch Andrzej bez klubu Lędziny OCZEKUJE
114 Buchta Anna Pielgrzymowice OCZEKUJE
115 Bujak Marcin PANEKTEAM Tychy TAK
116 Bunio Bartłomiej Bojszowy OCZEKUJE
117 Szędzielorz Krystian Silesia Runners Club Siemianowice Śląskie TAK
118 Kruk Anna Lędziny TAK
119 Orkwiszewska Aleksandra Bieruń Nowy TAK
120 SATERNUS Lucjan 22bpg Oswięcim TAK
121 Zięba Łukasz Runhogs Tychy OCZEKUJE
122 brodacki wieslaw 40-latek tychy tychy TAK
123 KAŁUSEK JACEK LUXTORPEDA CZERWIONKA Gaszowice TAK
124 Kucharczyk Robert Silesia Runners Club Chorzów TAK
125 Pobożniak Krzysztof IRONS TYCHY TYCHY TAK
126 Paździorek Adam niezrzeszony Mikołów TAK
127 SZCZERBA ŁUKASZ W POGONI ZA DUCHEM DĄBROWA GÓRNICZA TAK
128 Brożek Teresa Warsztat Formy Tychy TAK
129 Reguła Jarosław Tychy TAK
130 Kościelniak Marcin Lędziny TAK
131 Fidor Michał RUNHOGS Tychy TAK
132 STYCZEŃ GRZEGORZ POGORIA BIEGA BYTOM OCZEKUJE
133 Gwóźdź Andrzej AKB Maraton - Wola Wola TAK
134 Magrejan Agnieszka Wola TAK
135 Katowice OCZEKUJE
136 Włodarczyk Andrzej Bieruń TAK
137 Sokołowski Marek SKOK WESOŁA Mysłowice-Wesoła TAK
138 Anczykowski Nikodemn Tychy TAK
139 Woźny Aleksandra katowice TAK
140 Kozioł Tomasz Tychy Tychy TAK
141 Bielak Sławomir Bieruń TAK
142 SZOSTAK PAWEŁ KLUB WYSOKOGÓRSKI w BIELSKU-BIAŁEJ BIELSKO-BIAŁA OCZEKUJE
143 Rakoczy Grzegorz Starachowice TAK
144 Markiewicz Damian Markiewicz Team Andrychów TAK
145 Mateja Tomasz Imielin TAK
146 Golda Jacek Mysłowice TAK
147 Zdąbłarz Marcin Chrzanów - Pogorzyce TAK
148 Zdąbłarz Marcin Chrzanów - Pogorzyce OCZEKUJE
149 Korczyńska -Zdąbłarz Marta Chrzanów - Pogorzyce TAK
150 Kostrzewa Wojciech Team Brzezinka Oświęcim TAK
151 Wybraniec Michał Bieruń TAK
152 Ryszka Karol Gomola Trans Airco Katowice TAK
153 Burzawa Piotr 40-latek Tychy , warsztat formy tychy OCZEKUJE
154 GÓRSKI KAMIL BTM RUNNERS BYTOM TAK
155 Trzeja Zdanowska Dorota W POGONI ZA DUCHEM Będzin TAK
156 Przyłudzki Janusz Biegaton Mikołów Mikołów TAK
157 Olszewski Jarosław 18 batalion powietrznodesantowy (KOZY) Kozy TAK
158 G Bogdan Festiwal Biegowy w Krynicy Oświęcim-Zaborze OCZEKUJE
159 Gaweł Bogdan Festiwal Biegowy w Krynicy Oświęcim-Zaborze TAK
160 Gałuszka Jakub Triathlon X-team żywiec OCZEKUJE
161 Karlik Agnieszka Luxtorpeda Czerwionka Sosnowiec TAK
162 Zamojski Daniel BTM Runners Bytom OCZEKUJE
163 Barzycki Michał Bieruń TAK
164 Nowak Piotr Tychy TAK
165 Kwaśniewicz Przemysław tychy TAK
166 Chudy Dawid Zator OCZEKUJE
167 HAJDUK JAN SOSNOWIEC TAK
168 Ostrowski Mirosław Przewodnik Beskidzki Bielsko-Białą TAK
169 Tyśkiewicz Rafał Ekobet Beton, Budujemy Formę Tychy TAK
170 Lepiorz Sławomir Ekobet Beton, Budujemy Formę Jejkowice TAK
171 Wójcik Rafał Ekobet Beton, Budujemy Formę Tychy TAK
172 JANUS JUSTYNA Słaboszów TAK
173 Karwat Roman Gomola Trans Airco Bieruń TAK
174 Kołodziej Michał Brzezinka Team Pszczyna TAK
175 Kenig Maciej Turkucie Podjadki Krzeszowice TAK
176 Błasiak Renata Przewodnik Beskidzki Bielsko-Biała TAK
177 Błasiak Wojciech Bielsko-Biała TAK
178 Kruczek Monika Tychy OCZEKUJE
179 Brożek Wojciech Tychy TAK
180 Łukiewicz Zbigniew Tychy TAK
181 Jacek Łukasz Tychy TAK
182 KUGLARZ RYSZARD PRZECIESZYN TAK
183 Mzyk Janusz 40-latek Tychy Tychy TAK
184 MZYK GRZEGORZ 40-latek Tychy/JCI team LĘDZINY TAK
185 Stromczyński Maciej Zabrze TAK
186 Komarnicki Włodzimierz BTM Runners Bytom TAK
187 Paszek Paulina Tychy TAK
188 Żuk Marcin Tychy Falcons Tychy TAK
189 Zając Łukasz BTM Runners Piekary Śląskie TAK
190 Pichner Jacek Oświęcim TAK
191 Sikora Mateusz Lędziny OCZEKUJE
192 Szpak Damian Tyskie Sinice Tychy TAK
193 Tomaszewicz Krzysztof Tychy TAK
194 Sosna Kazimierz Bieruń TAK
195 STROCZYŃSKI PAWEŁ Tychy TAK
196 BOHM JACEK brak MIKOŁÓW TAK
197 Madeja Marek Sułkowice OCZEKUJE
198 Bromboszcz Karol TRUCHTACZ-MYSŁOWICE Katowice TAK
199 STUDNICKI KRZYSZTOF USTROŃ OCZEKUJE
200 Kowalczyk Piotr Tychy OCZEKUJE
201 Zięba Arkadiusz IRONS TYCHY Tychy TAK
202 Lubowicka Anna 40 latek Tychy Tychy TAK
203 Stokfisz Bogusław Bieruń TAK
204 Bocheński Paweł Jawiszowice TAK
205 Dudka Ewa 40-latek Tychy Tychy TAK
206 Jarosz Agata Turkucie Podjadki Jawiszowice TAK
207 Jarosz Jacek Turkucie Podjadki Czechowice-Dziedzice TAK
208 Kenig Katarzyna Turkucie Podjadki Krzeszowice TAK
209 Adamiec Magdalena Triathlon X team Piekary śląskie OCZEKUJE
210 Czekaj Ewa 40 Latek Tychy Tychy TAK
211 Czekaj Krzysztof 40 Latek Tychy Tychy TAK
212 Sępioł Adam Tychy TAK
213 Replińska Magdalena Trzebinia TAK
214 Wszołek Agnieszka Chrzanów TAK
215 Wilczewski Tomasz 40-latek Tychy / JCI TEAM Tychy OCZEKUJE
216 WOLEK SZYMON TYCHY TAK
217 Kula Mateusz Terminal Logistyczny Promont LĘDZINY OCZEKUJE
218 Torba Marcin Tychy TAK
219 Kupka Piotr Gruzin forever Bieruń TAK
220 Basta Grzegorz Zadyszka Oświęcim Chełmek TAK
221 Stasierski Maciej Turkucie Podjadki Katowice TAK
222 Janicki Michał Bytom TAK
223 Kułakowski Grzegorz W pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza TAK
224 Gajda Wojciech BTM RUNNERS BYTOM Piekary Śląskie TAK
225 Sambak Tadeusz Zadyszka Oświęcim Brzeszcze TAK
226 staś magdalena bieruń TAK
227 Hornik Łukasz Katowice TAK
228 Kołtun Andrzej Tychy TAK
229 Cegiełko Krzysztof Tychy TAK
230 Dudzic Michał Zwiążek Zawodowy Ratowników Górniczych Oświęcim TAK
231 Rudzki Tomasz BIERUŃ TAK
232 Gliniecki Bartłomiej KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
233 Bogacki Andrzej KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno TAK
234 Gorzkowski Bartłomiej BTM RUNNERS Tarnowskie Góry TAK
235 Wróbel Monika Tychy TAK
236 Bijak Adriana Pogoria Biega Bedzin OCZEKUJE
237 Wyród Karol Tychy TAK
238 Mól Tomasz Nowe Horyzonty Oświęcim TAK
239 Krupa Przemysław Biegiem przez Chybie Mnich TAK
240 Ignacak Mariusz KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
241 Nogal Leszek BBL Mikołów Mikołów TAK
242 Brzozowska Teresa KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
243 Brzozowski Piotr KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
244 Gniza Paweł Bushido Bieruń Bieruń TAK
245 Jendrysko Dominik Bieruń OCZEKUJE
246 Jendrysko Dominik Bieruń TAK
247 Dobrowolski Zbigniew kb. zadyszka Oświęcim TAK
248 Rowicki Jacek Tychy TAK
249 DUDA KRZYSZTOF SILESIA NORDIC TEAM MIKOŁÓW TAK
250 Korba Marek Lędziny TAK
251 Badera krzysztof MASTERS BRZESZCZE Jawiszowice OCZEKUJE
252 Chwałek Agnieszka Bestwina TAK
253 Chwałek Ewelina Bestwina TAK
254 Moskwa Przemysław Warsztat Formy Tychy TAK
255 Cieślak Bartłomiej SP 35 TYCHY TYCHY TAK
256 Lenart Adrian BTM RUNNERS Bytom TAK
257 Habiak Piotr Tychy TAK
258 Kocur Jarosław 40-latek Tychy Tychy TAK
259 Wiedemann Beniamin Grupa Jura\'PL Zawiercie Poręba TAK
260 Surwiło Sandro Tychy TAK
261 Obertyn Roman Jaworzno TAK
262 Kopczyk Krzysztof Tychy TAK
263 Kopczyk Kasia Tychy TAK
264 Pańkowski Bartłomiej Pogoria Biega Wojkowice OCZEKUJE
265 Sklorz Robert Bojszowy TAK
266 Strzalka Marek Zory OCZEKUJE
267 Kobosko Paweł Zadyszka Oświęcim Rajsko OCZEKUJE
268 Pąk Grzegorz KMP Sosnowiec Sosnowiec OCZEKUJE
269 Kwiecień Marcin Chrzanów TAK
270 Szczypiór Roman Lędziny TAK
271 TOPORCZYK DANIEL TREND BIERUŃ TYCHY TAK
272 Kudła Jarosław 40-latek Tychy Poznań TAK
273 Dobrzyniecki Tomasz Tychy TAK
274 Kot Remigiusz Bielsko-Biała OCZEKUJE
275 Szozda Arkadiusz Jaworzno TAK
276 janosz krzysztof Bojszowy TAK
277 Zwoliński Przemysław RunnersTrip Tychy TAK
278 Zwolińska Magdalena RunnersTrip Tychy TAK
279 Kuś Kamil IRONS Tychy Bieruń TAK

Bieg towarzyszący - 5km

Lp. Imię nazwisko Klub/zespół Miejscowość Wpłata
1 Kostka Elzbieta QQrito Bieruń Bieruń OCZEKUJE
2 GUŚCIORA JULIA Tychy TAK
3 Czernik Klaudia Bierun TAK
4 malaga grzegorz bierun TAK
5 Malina Michalina GTS Bojszowy Bojszowy TAK
6 Gajewska-Skupień Jolanta Running Forty Chrzanów TAK
7 Pędziwilk Patrycja Chrzanów TAK
8 Baron Tomasz Bieruń OCZEKUJE
9 MACIOŁ JUDYTA TTA Bieruń Bieruń TAK
10 Nawrot Karol Klub Sportów Walki BUSHIDO Bieruń OCZEKUJE
11 Hornig Patrycja Bieruń TAK
12 Gałka Aleksandra Lędziny OCZEKUJE
13 Dańczak Justyna Silesia Runners Club Świętochłowice TAK
14 Krzywda Wojciech Silesia Runners Club Gliwice TAK
15 Mazur Marta Silesia Runners Club Świętochłowice OCZEKUJE
16 Huber Dawid Sułkowice TAK
17 Kukuła Sławomir Andrychów TAK
18 Bojdoł Zygmunt Tychy TAK
19 Kozioł Magdalena Tychy Tychy TAK
20 TARGIEL KRYSTYNA Bieruń TAK
21 Lepiorz Ewelina Ekobet Beton, Budujemy Formę Jejkowice TAK
22 Tyśkiewicz Eliza Ekobet Beton, Budujemy Formę Tychy TAK
23 Wójcik Anna Ekobet Beton, Budujemy Formę Tychy TAK
24 MZYK KATARZYNA 40-latek Tychy LĘDZINY TAK
25 Szkucik Dariusz Bieruń TAK
26 CZARNECKA ILONA Wola TAK
27 Hornig Katarzyna Bieruń TAK
28 Sroka Agnieszka Tychy TAK
29 Madeja Krzysztof Sułkowice OCZEKUJE
30 Jarosz Jadwiga Turkucie Podjadki Czechowice-Dziedzice TAK
31 Sablik Marta Turkucie Podjadki Katowice TAK
32 Kleta Magdalena M&M Bieruń TAK
33 Kleta Mateusz M&M Bieruń TAK
34 Błażek Piotr Bieruń TAK
35 Achtelik - Arndt Magdalena Tychy TAK
36 Zając Monika brak Bieruń OCZEKUJE
37 Zając Monika brak Bieruń OCZEKUJE
38 Sambak Monika Zadyszka Oświęcim Brzeszcze TAK
39 Skoczylas Barbara Zabrze TAK
40 Kurcius Grzegorz RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik TAK
41 Cegiełko Elżbieta Tychy TAK
42 Żuchowicz Elzbieta Dabrowa Nordic Team Dabrowa Gornicza OCZEKUJE
43 Smaczyndka Krystyna Dabrowa Nordic. Team Dabrowa Gornicza OCZEKUJE
44 Stanaszek Grzegorz TWiG Road Runners Mikołów TAK
45 Stanaszek Laura SP 3 Mikołów Mikołów TAK
46 Hamerla Gabriela Bieruń TAK
47 Major Przemysław Bieruń OCZEKUJE
48 Palej Piotr Lędziny OCZEKUJE
49 Mateja Wojciech imielin TAK
50 kupczyk bogdan lędziny TAK
51 Dyjeciński Józef TTA Bieruń Bieruń TAK
52 BĄK TADEUSZ SAMOTNY BIEGACZ BIERUŃ TAK
53 Chwałek Teodor Bestwina TAK
54 Chwałek Mikołaj Bestwina TAK
55 Chwałek Adriana Bestwina TAK
56 Madejewska Ewa 40-latek Tychy Tychy TAK
57 Arndt Marcin Tychy TAK
58 Bartosiewicz Krzysztof FEBYS Knurów TAK
59 Grzesiok Weronika Mysłowice TAK
60 Kocurek Karol Whisky moja żono! Bieruń TAK
61 Ścierski Szymon Winner winner chicken dinner! Bieruń TAK
62 Dereszewski Paweł Bystra OCZEKUJE
63 Sieńko-Kowalczyk Helena Tychy TAK
64 ŚLEZIONA PIOTR CHOP ze żelaza Tychy TAK
65 Loranc Natalia Jedz Budyń Bieruń TAK

Nordic Walking - 5km

Lp. Imię nazwisko Klub/zespół Miejscowość Wpłata
1 Muszyńska Joanna 40-latek Tychy Tychy OCZEKUJE
2 Panek Agnieszka Bieruń TAK
3 Muszyńska Joanna 40-latek Tychy Tuchy OCZEKUJE
4 Ryniak Joanna 40-latek Tychy Tychy TAK
5 Swoboda Małgorzata Bieruń TAK
6 Kocurek Teresa Bieruń TAK
7 Kupka Urszula Bieruń TAK
8 Różewicz Dariusz PANCE Tychy TAK
9 Różewicz Ewa PANCE Tychy TAK
10 Początek Anna Bieruń Nowy TAK
11 Tura Ewa Bieruń Nowy TAK
12 Królikowska Gabriela Dąbrowa Nordic Team Katowice TAK
13 Królikowski Mrosław Dąbrowa Nordic Team Katowice TAK
14 Wikarek Jolanta Tychy TAK
15 Curyło Stanisław Olkusz TAK
16 Łasicka Bogusława Bieruń TAK
17 Łasicka Bogusława Bieruń OCZEKUJE
18 Bienioszek Aleksandra Bieruń TAK
19 KONDLA BARBARA BIERUŃ TAK
20 Szpak Irena Szpak Team Tychy TAK
21 macholc piotr żółwik dabrowa gornicza TAK
22 Paluch Andrzej TYCHY TAK
23 Paluch Barbara TYCHY TAK
24 RYSZKA WIOLETTA - JAWISZOWICE TAK
25 Niechwiejczyk Piotr OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE Świętochłowice TAK
26 Flak Grzegorz Bieruń TAK
27 Kostka Małgorzata Bieruń TAK
28 Saternus Maria Bieruń TAK
29 Nawrocka Danuta Dabrowa Nordic Team Dabrowa Godnicza OCZEKUJE
30 Gniza Jadwiga Bieruń Stary TAK
31 Gniza Janusz Bieruń Stary TAK
32 Iskra Irena Bieruń TAK
33 Wróbel Leokadia Bieruń Nowy TAK
34 Madeja Maria Bieruń Stary TAK
35 Dylewski Andrzej Dabrowa Nordic Team Dabrowa Gornicza TAK
36 Dylewska Barbara Dabrowa Nordic Team Dabrowa Gornicza TAK